Cennik

Ceny uwarunkowane są terminem, długością pobytu, standardem pokoju, ilością osób w pokoju, wiekiem dzieci.

    • sezon niski – maj, wrzesień (z wyłączeniem majówki i świąt) cena od 60zł do 100zł za dobę od osoby.
    • sezon średni 01.06 – 23.06 oraz 21.08 – 03.09,  długie weekendy i święta – cena od 80zł do 120zł za dobę od osoby.
  • sezon wysoki24.06 – 21.08cena od 90zł do 130zł za dobę od osoby.

Na przykład przy pobycie minimum 7 dni ceny w sezonie wysokim tj. 24.06 – 21.08. kształtują się następująco:

pokój 2osobowy – 220zł doba za pokój za 2os, dziecko wiek 3-12 lat na dostawce +30zł doba (powyżej 12 lat + 40zl doba), dostawka dorosły + 60zł doba
łóżeczko niemowlęce dla dziecka +25zł doba, 1 dziecko do 3 lat w pokoju z 2os dorosłymi gratis, drugie +30 zł doba,
– pokój 3/4os Economy – w cenie 270zł za dobę za pokój.
– pokój 3/4os Comfort – w cenie 290zł doba za pokój,
– pokój 4os Premium w cenie 300zł doba za pokój

W terminie 24.06-21.08 – nie udzielamy żadnych rabatów
Proszę napisać zapytanie na emaila odnośnie wybranego terminu, ilości osób (wiek dzieci) a my prześlemy kalkulacje i dostępne opcje wolnych pokoi.

Na miejscu dodatkowo pobierana jest opłata miejscowa tzw. klimatyczna przekazywana do Urzędu Miasta i Gminy Władysławowo.
W roku 2022 wynosi 2,50zł za dobę od osoby (nie ma żadnych ulg).


ZAWARCIE UMOWY – ZGŁOSZENIA REZERWACJI I POBYTU

Zawarcie umowy z Dworek Karwia następuje poprzez zgłoszenie rezerwacji, wpłacenie przez Uczestnika pobytu zadatku określonego poniżej w pkt I oraz zapoznanie się z warunkami uczestnictwa.

Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z zaakceptowaniem warunków uczestnictwa.

WARUNKI UCZESTNICTWA

I. ZASADA REZERWACJI:

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie lub emailem, aby otrzymać pełną gwarancję dokonanej rezerwacji wymagana jest wpłata zadatku w wysokości ok. 25% całości, który to zostaje odliczony w dniu przyjazdu w momencie uregulowania należności za cały pobyt.

W przypadku rezygnacji z pobytu zadatek nie jest zwracany!

W przypadku braku wpływu zadatku w wyznaczonym terminie rezerwacja jest anulowana.

W sezonie letnim czerwiec – sierpień termin rezerwacji nie podlega zmianie na 14 dni przed rozpoczęciem pobytu, zmiana terminu do 14 dni jest możliwa jeśli istnieje inny wariant.

Nowy termin może wiązać się z dodatkową opłatą o której zainteresowany zostaje poinformowany. Jeśli nie ma możliwości zmiany terminu lub wskazane daty alternatywne nie odpowiadają klientowi, w przypadku całkowitej rezygnacji zadatek nie jest zwracany.

Anulowanie rezerwacji:

Anulowanie rezerwacji telefonicznie lub e-mailowo na kilka dni przed przyjazdem (minimum 48h) oprócz utraty zadatku nie będzie skutkowało dodatkową opłatą. W przypadku całkowitej rezygnacji z zarezerwowanego pobytu a nie poinformowanie nas o tym fakcie na min 48h przed przyjazdem będzie skutkowało opłatą za cały pobyt.

Opłata ta będzie potrącana z kwoty wpłacanego zadatku a na pozostałą część opłaty za rezygnację z pobytu zostanie wystawiona odrębna faktura i przesłana na adres korespondencyjny gościa.

II. OPŁATA:

Opłata za pobyt pobierana jest z góry w momencie zameldowania się w pensjonacie, w przypadku wcześniejszej rezygnacji z pobytu lub skrócenia pobytu (opóźniony przyjazd lub wcześniejszy wyjazd, awaria środka transportu, choroba, warunki atmosferyczne) – pobrany zadatek jak i opłata za pobyt nie podlegają zwrotowi.

UWAGA:

Informujemy, że wpłatę pozostałej części za pobyt należy uregulować na miejscu w dniu przyjazdu zgodnie z zamówioną rezerwacją (Podstawa prawna „Ustawa u turystyce” z dn. 4.12.1997r.).
Nie przyjmujemy kart płatniczych.

ZWIERZĘTA

W sezonie letnim tj. od 19.06-31.08 nie przyjmujemy ze zwierzętami ze względu na dużą ilość przebywających u nas dzieci. W pozostałych miesiącach przyjmujemy za wcześniejszym uzgodnieniem oraz za opłatą: mały piesek 30zł za dobę, duży 50zł za dobę.

III. DOBA HOTELOWA:

Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14:00 w dniu przyjazdu a kończy o 10:00 w dniu wyjazdu.
Przedłużenie pobytu jest możliwe w przypadku wolnego terminu i wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Przykład:
Pobyt od 17.07 do 27.07 – płatność za 10 dób
Przyjazd 17.07 po godz. 14:00 wyjazd 27.07 do godz. 10:00 rano

IV. REALIZACJA UMOWY

Osoby przebywające na terenie pensjonatu ponoszą pełną odpowiedzialność materialną wobec właściciela za szkody wyrządzone przez nich i osoby niepełnoletnie, pozostające pod ich opieką.
Pokrycie kosztów wyrządzonych szkód winno nastąpić w trakcie trwania pobytu i miejscach ich powstania.

Za pobyt dzieci na terenie obiektu odpowiadają ich opiekunowie.

Po godz. 22 w budynku mogą przebywać tylko osoby zameldowane.

Parking nie jest strzeżony ani dozorowany, nie pobierana jest żadna opłata za parking.

Parkowanie dozwolone jest osobom zameldowanym na własną odpowiedzialność, właściciel nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe na parkingu.

Z infrastruktury pensjonatu mogą korzystać tylko osoby zameldowane.

Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za niedogodności powstałe w trakcie pobytu wynikłe z przyczyn od niego niezależnych (np. warunki atmosferyczne, decyzje władz państwowych, strajki, zamieszki, działanie siły wyższej) lub leżące po stronie Uczestnika pobytu (choroby i inne zdarzenia losowe).

Cena za pobyt nie obejmuje ubezpieczenia oraz opłaty miejscowej.

Zgodnie z Uchwałą nr LVI/966/2022 Rady Miejskiej Władysławowa z dnia 26 października 2022 r. w sprawie: wprowadzenia opłaty miejscowej oraz określenia wysokości stawek opłaty miejscowej na terenie administracyjnym Gminy Władysławowo w roku 2023, opłata miejscowa na rok 2023 wynosi 2,70 zł od osoby za każdą rozpoczętą dobę pobytu.