Dworek Karwia

Dworek Karwia u Ewy – dlaczego warto tu przyjechać?

Dworek Karwia może się już poszczycić swoją 22 – letnią historią, na której kartach zostało zapisane wiele ciekawych wydarzeń, ciepłych wspomnień i tysiące wizyt lojalnych gości. To wyjątkowe miejsce w Karwi nie jest tylko pensjonatem, ale oazą radości  dzieci i setkami uśmiechów pozostawionych na twarzach zadowolonych wczasowiczów. Bo jak wiadomo klimat zawsze tworzą ludzie, a tutaj tą życzliwą i pomocną osobą jest sama właścicielka. Dlatego nazwa Dworku została tak zaktualizowana, aby podkreślić te wszystkie wyjątkowe walory. Dworek Karwia u Ewy – pod takim szyldem zaprasza swoich gości do kolejnych i niezapomnianych przygód w Karwi. 

DWOREK KARWIA U EWY – zaprasza swoich gości do odwiedzin.

Dworek Karwia u Ewy 

Dworek Karwia u Ewy cechuje wyjątkowość i indywidualne podejście do gości. Bo każdy kto w nim zamieszkuje czuje się tutaj wyróżniony i wyjątkowo obsłużony.  To miejsce nie ma żadnego połączenia z masową obsługą klienta.  Emanuje w nim kameralna i rodzinna atmosfera. Niektórzy twierdzą, że czują się tutaj jak w domu:  swobodnie, przyjemnie i bez skrępowania. Bo sprawy gości są zawsze ważne i z troską traktowane. A powtarzalność wizyt zadowolonych gości buduje cenne,  wieloletnie relacje. Bo zawsze wracamy do miejsc, w których jest nam dobrze.

Za co goście cenią Dworek Karwia u Ewy?

Swoją wdzięczność goście Dworku Karwia u Ewy kierują do właścicielki (pani Ewy) za to, że :

  • zawsze służy dobrą radą i pomocą,
  • integruje się ze swoimi gośćmi,
  • dla dzieci jest ulubiona ciocią, do której przyjeżdża się z wielka przyjemnością,

  • daje poczucie bezpieczeństwa bo zawsze jest  dostępna, a w razie jej nieobecności pozostawia informację gdzie obecnie się znajduje,
  • organizuje niezapomniane Nordic walking nad brzegiem morza w asyście przepięknych wschodów i zachodów słońca,
  • umila czas swoim małym gościom organizując dla nich imprezy urodzinowe, wycieczki okolicznościowe (np. z okazji dnia dziecka), wydarzenia tematyczne (np. ognisko z okazji Jana, śluby, imprezę dot. konkretnego kraju)
  • jest ambasadorką ruchu i śmiechu więc z wielkim zaangażowaniem organizuje zabawy na świeżym powietrzu (tańce, zawody, spotkania z klaunem, malowanie buziek),
  • przez codziennie organizowane animacje dzieci są zajęte i zachwycone a ich opiekunowie mają dwie godziny wolnego czasu dla siebie.
  • organizuje  spotkania z popularnymi osobami: (Były: Superniania – Dorota Zawadzka, Justyna Szumacher – pasjonatka nurkowania z rekinami.)

22 letnia historia funkcjonowania Dworku Karwia u Ewy zapisała wiele wspomnień i wydarzeń, które odbywają się do dnia dzisiejszego.

1. Nordic walking po plaży 

Ten rodzaj aktywności ruchowej do dnia dzisiejszego króluje na liście ulubionych czynności sportowych wśród wczasowiczów. Aktywne wycieczki po plaży wzdłuż brzegu prowadzi właścicielka Ewa, która jest wielką ambasadorką ruchu na świeżym powietrzu. A trasy są uzależnione od kondycji grupy i mogą prowadzić np. Do Jastrzębiej Góry czy Władysławowa.

Osoby, które lubią witać dzień świeżym zapachem morskiej bryzy i podziwiać malownicze widoki wschodzącego słońca mogą dołączyć do aktywnej grupy wczasowiczów. Czasami nordic walking organizowany jest w porze zachodzącego słońca. Wtedy również można doświadczyć magicznej gry kolorów i wzruszających emocji, które towarzyszą spektakularnym zachodom słońca.

2. Wycieczki rowerowe

Wycieczki rowerowe są doskonałą formą aktywności dla całej rodziny. Wyśmienity klimat panujący podczas takich przejazdów scala “małych” i “dużych” gości Dworku Karwia u Ewy. A na czele jego właścicielka Ewa odsłania kurtynę bajkowej przyrody jaka drzemie w okolicach Karwi.

Po wycieczce rytuałem stało się już delektowanie pysznymi lodami, których w Karwi jest pod dostatkiem.

3.  Spływy kajakowe

Każdy dzień jest zaproszeniem do nowej przygody. Niewątpliwie taki wyzwaniem są spływy kajakowe rzeką Piaśnicą. Trasa jest bardzo łatwa (7 km) więc warunki są bardzo przyjazne dla adeptów sztuki kajakarskiej. A przede wszystkim w trasę spływu można zabrać dzieci, dla których będzie to ogromna frajda móc po drodze podziwiać różne rybki, ptaki i rośliny. Malownicze widoki dostarcza rezerwat przyrody “Piaśnickie łąki”, przez który płynie rzeka.

4. Imprezy tematyczne: Meksyk

Czy można doświadczyć magii podróży przebywając w Dworku Karwia u Ewy? Oczywiście, że tak bo tutaj wszystko jest możliwe. Właścicielka kocha podróże i postanowiła dzielić się ze swoimi gośćmi walorami ciekawych podróży. Jednocześnie można poddać się wyśmienitej zabawie wczuwając się w klimat i kulturę panującą w danym kraju.

Jedną z imprez tematycznych dotyczyła Meksyku, podczas której  goście Dworku doskonale się bawili i  mogli doświadczyć rytuału picia kultowej tequili.

Dzieci również wyśmienicie się bawiły podczas meksykańskich rytmów oraz przy całym wachlarzu twórczych zabaw. 

5. Urodziny dzieci

Mali goście Dworku obchodzą swoje urodziny w różnych miesiącach. I tutaj jest możliwość zorganizowania i celebrowania tego święta wspólnie z innymi dziećmi, których na pewno nigdy  nie brakuje w pensjonacie. 🙂

Przestronny ogród daje możliwość kreatywnego zorganizowania tej jakże wyczekiwanej przez dzieci uroczystości.

6. Wycieczki szkolne i inne wydarzenia (np. z okazji Dnia Dziecka)

Dzień Dziecka to wyjątkowy czas, w którym święto  obchodzą najmłodsi. Jest to ogromna radość dla dzieci kiedy przygotowane są dla nich niespodzianki. I tutaj również Dworek Karwia u Ewy czyni swój wyjątkowy ukłon w stronę najmłodszych, aby zobaczyć ich uśmiech. Z tej okazji organizuje dla dzieci ze szkół np. wycieczki piesze po okolicach Karwi i nad piękną plażę.

A czasami nawet organizowane są śluby.

Bo kto się bardzo lubi….. ten bierze ślub 😉

To jest tylko część 22-letniej historii Dworku Karwia u Ewy. Serdecznie dziękujemy naszym Gościom i zapraszamy do kolejnych odwiedzin pełnych wrażeń i radości. Niech ta kolejna przygoda będzie  przepełniona pozytywnymi emocjami  i wspólnie napiszmy dalszą część tej historii.
Zapraszamy 🙂 – Ewa Okulska – właścicielka Dworku.