Uncategorized

Ocean Park – Władysławowo

Ocean Park jest prawdziwym rajem dla dzieci, w którym mogą one skorzystać z wielu atrakcji. Dużego znaczenia nabiera tutaj aspekt edukacyjny, który przede wszystkim dotyczy tematyki morskiej. Głównym bohaterem edukacyjnego show jest sympatyczny wieloryb zwany Błękitkiem. Ten przyjazny ssak w radosny sposób odpowiada na pytania dzieci, wywołując uśmiech na ich twarzach. W Ocean Parku dzieci mogą też zobaczyć ogromne rzeźby zwierząt oceanicznych. Te monumentalne figury szeroko wpływają na ich wyobraźnię, a szczególnie płetwal błękitny, którego replika osiąga aż 34m. Ponadto atrakcją są akwaria, w których pływają kolorowe ryby, a nawet rekiny. Od 2019 roku funkcjonuje tutaj papugarnia, w której przebywa ponad sto gatunków egzotycznych ptaków. Najwięcej radości sprawia fakt, że ptaki fruwają tuż nad naszymi głowami.

Ocean Park

ul. Żwirowa 23  Władysławowo
Godziny otwarcia: Codziennie 10 – 18
tel:  606 422 994
Bilet normalny: 39 zł
www.oceanpark.pl

Ocean Park oferuje aż 20 hektarów pełnych atrakcji: wodospad, żywe rekiny i ryby tropikalne, wioskę rybacką, mini plażę, salon gier, ryby rzeźbione z drewna, maxi klocki, ogniska, wirtualne podróże do podwodnego świata. A także koncerty, festiwale z gwiazdami i wiele innych zabaw.

Inne atrakcje to:

– wygadany wielorybek
– wirtualna rzeczywistość
– papugarnia
– klocki
– wieloryb
– tor modeli zdalnie sterowanych RC
– spotkanie z tiktokerami
– nauka jazdy na segwayu
– Holy Festival – Święto kolorów

Na miejscu znajduje się też restauracja i sklepik z pamiątkami. Tutaj rodziny z dziećmi mogą spędzić bardzo dużo czasu w zadziwiającym otoczeniu. Dlatego też ten dzień w Ocean Parku pozostawi mnóstwo wrażeń i uśmiechu zarówno u dzieci jak i dorosłych.

 

Źródło: www.oceanpark.pl