Miejsca warte odwiedzenia

Muzeum Iluzji we Władysławowie

Muzeum Iluzji to magiczne miejsce, w którym dzieci mogą zobaczyć aż 100 różnych eksponatów, które wpływają na ich iluzję optyczną. Dzięki interaktywności dzieci uczą się przez zabawę.  Mogą dotykać i przestawiać przedmioty. Uwieńczeniem wizyty w Muzeum iluzji jest gabinet śmiechu, który ma 13 różnych luster.

Muzeum Iluzji

ul. Gen. Józefa Hallera 19  Władysławowo
Dom Rybaka, wieża widokowa V piętro
Godziny otwarcia: Codziennie 10 – 17
tel:  502 329 066
Bilet normalny: 12 zł
Bilet ulgowy: 10 zł
www.muzeumiluzji.pl

Muzeum Iluzji jest miejscem bardzo lubianym i  polecanym bo zabawa tutaj wyśmienita ze ze względu na rozwiązywanie różnych inspirujących zagadek i wykonywanie różnych ćwiczeń. Zarówno te młodsze jak i starsze dzieci dzięki niesamowitym eksperymentom  będą mogły osobiście zobaczyć jak łatwo jest zmanipulować mózg.

W muzeum można zobaczyć interaktywną wystawę “Magiczny Zawrót Głowy”, która powstała w 2012 roku, a od 2103 na stałe zagościła w Muzeum Iluzji we Władysławowie. Początkowo miał to być projekt objazdowy wystawiany w różnych turystycznych miejscowościach. Teraz można oglądać go stacjonarnie w muzeum.

Wiele osób ocenia to miejsce, jako warte odwiedzenia. Dużo zabawy, interaktywnej nauki  i niesamowitych eksperymentów pozwoli miło spędzić ten czas.

Źródło: www.muzeumiluzji.pl