Miejsca warte odwiedzenia

Lemur Park w Rumi

Lemur Park w Rumi rozpoczyna otwarcie “Wirtualnego przewodnika po atrakcjach w okolicach Karwi”. Pozwoli on zapoznać się z praktycznymi informacjami, opisami, historiami i zdjęciami. Pomysłodawcą i realizatorem projektu jest Dworek Karwia, który z wielką przyjemnością będzie się dzielić najciekawszymi atrakcjami w okolicach Karwi, które warto zobaczyć. A tymczasem zapraszamy do wirtualnej wędrówki po miejscach, które sprawią wiele radości nie tylko dzieciom, ale także dorosłym. Lemur Park w Rumi jest największym i najbogatszym w atrakcje pomorskim parkiem rozrywki, które posiada także egzotyczne zoo. Dzieci w parku mogą pogłaskać węża, nakarmić lemura, a także poznać inne zwierzęta. Tutaj dziecięcy świat fascynuje różnorodnością, a pomysłów na spędzenie niezapomnianego czasu nie brakuje. Zapraszamy do przewodnika.

Lemur Park

ul. Kosynierów 74b Rumia
wejście od ul. A. Formeli
Godziny otwarcia:
maj/czerwiec:
10 – 18 (sb/nd 10 – 19)
lipiec/siepień: 9 – 19 (sb/nd 9 – 20)
wrzesień: codziennie 10 – 18
tel: 500 061 285
Bilet normalny: 38 zł
Bilet ulgowy: 32 zł
www.lemurpark.pl

Budowanie kreatywnych konstrukcji z ogromnych klocków Lego, eksponaty z przeszłości, władanie mieczem w rycerskiej osadzie, mini golf, labirynt Minotaura, Dino room czy gry z drewna to tylko część atrakcji.

Atrakcje Lemur Parku:

Interaktywne zoo
Wspaniałe miejsce, w którym można nawiązać przyjaźń ze zwierzętami. Jest to jednak z atrakcji w Lemur Parku, która sprawia dzieciom wiele radości. Bo czy głaskanie wielkiego węża nie wzbudzi u nich wiele emocji? Zabieranie na ręce słodkich lemurów również będzie powodem pojawienia się wielkiego uśmiechu na twarzy i to nie tylko u dzieci.

Eksponaty przeszłości
Dzięki eksponatom z przeszłości dzieci dowiedzą się, jak wyglądało prehistoryczne życie  i usłyszą wiele ciekawostek z nim związanych.  Staną oko w oko z groźnymi dinozaurami i zobaczą niespotykane już dzisiaj owady i rośliny.

Osada rycerska
Dzieci nauczą się w niej władać mieczem i strzelać z łuku.

Dino room
Działa na podobnych zasadach jak escape room. Trzeba znaleźć z niego wyjście, a gdzie znajduje się tajemniczy klucz wiedzą tylko dinozaury. Jak tylko się z nimi dobrze poznamy, zapewne pomogą znaleźć wyjście z dino room’u.

Labirynt Minotaura
To kolejne miejsce pełne zagadek i pytań. Labirynt składa się z  krętych korytarzy i trzeba znaleźć z niego wyjście. Jest to nie lada wyzwanie, a wygrywają tylko najwytrwalsi.  Zabawa przyniesie wiele emocji i sprawi ogrom radości dzieciom i dorosłym.

Strefa Lego
W świecie ogromnych i kolorowych klocków dzieci mogą spełnić swoje marzenia o budowaniu monstrualnych konstrukcji. Tutaj ograniczeniem może być tylko kreatywność. Jest to miejsce, w którym także dorośli mogą odrobić zaległe lekcje ze swoich niespełnionych marzeń. 🙂

Elektryczne samochodziki
Zdawanie prawa jazdy przez najmłodszych to kolejna świetna zabawa, która zawiera w sobie aspekt edukacyjny (dodatkowo płatna: 10 zł).

Mini golf
Nawet dziecko wie, że gra w golfa jest najpopularniejszym sportem na świecie. Tutaj znajduje się kilkanaście pól do gry co pozwoli świetnie się bawić całej rodzinie.

Gry z drewna
Gry uwielbiają wszyscy. Ci duzi i mali 🙂 I tutaj można poddać się swojej kreatywności i przy odrobinie szczęścia cieszyć się zwycięskim uśmiechem. Jest to wspaniała okazja do wspólnego spędzenia czasu obdarowanego radością.

Plac zabaw
To kolorowy świat zabawy, który kochają dzieci. Tutaj będą mogły z pełnym szaleństwem wskoczyć do basenu pełnego różnokolorowych kulek, zjechać z ogromnych dmuchanych zjeżdżalni, poskakać z zabezpieczeniem na trampolinach z czy pobujać się na wielkich huśtawkach. Tutaj atrakcji jest “od koloru do wyboru”. 🙂

 

Źródło zdjęć i informacji: www.lemur-park.pl